Budowa domu | Zbudujmydom.pl | Logo
Budowa domu | Zbudujmydom.pl | Logo
zbudujmydom.pl
Nowoczesny portal informacyjny
Artykuł sponsorowany

Komfort i Efektywność: dlaczego kotły gazowe Vaillant ecoTEC Plus to doskonały wybór?

Źródło: Image source
Wybór odpowiedniego kotła gazowego, który w pełni zaspokoi potrzeby całego gospodarstwa domowego to niemałe wyzwanie. Na rynku jest dostępnych wiele różnych modeli piecyków, jednak jedne z nich wyróżnia się w sposób szczególny. Są nim kotły z serii Vaillant EcoTEC Plus. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę i rozważyć zakup? Sprawdź z nami, co mają do zaoferowania urządzenia firmy Vaillant!

Vaillant ecoTEC Plus - wybór, który w pełni Cię zadowoli!

Dobrze dobrany kocioł to taki, który w pełni zaspokaja potrzeby energetyczne domostwa, a do tego pozwala zaoszczędzić na energii. Takimi właśnie cechami charakteryzują się modele z serii Vaillant ecoTEC Plus. Dzięki szerokiemu wyborowi urządzeń mamy możliwość postawić na taki, który najlepiej będzie odpowiadał na potrzeby nasze oraz domowników. Wśród oferty firmy Vaillant znajdziemy m.in. kotły jednofunkcyjne, dwufunkcyjne oraz ze wbudowanym zasobnikiem.

Lista zalet, które oferują, jest naprawdę długa. Dla przeciętnego użytkownika najważniejsza jest jednak możliwość kontrolowania zużycia energii. W przypadku kotłów Vaillant jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu sterownika systemowego sensoCOMFORT. Posiada on przyjazny dla obsługującego interfejs wyposażony w podstawowe przyciski, dzięki któremu kontrolowanie pracy kotła jest łatwiejsze niż w piecach konkurencyjnych marek.

Steruj zdalnie i oszczędzaj, dzięki Vaillant ecoTEC Plus!

Na innowacyjność kotłów gazowych marki Vaillant składa się również możliwość zdalnego sterowania instalacją. Dzięki sterownikowi ambiSENSE użytkownik może ustawić różną temperaturę w każdym pomieszczeniu. Funkcja ta pozwala również ustalać działanie kotła na konkretną ilość czasu. Chciałbyś nagrzać pokój w zimowe popołudnie? Nie ma problemu!

Na tym jednak możliwość sterowania kotłem się nie kończy. Z łatwością można go podłączyć do modułu sieciowego sensoNET, a także połączyć z aplikacją sensoAPP. Dzięki tym rozwiązaniem można wydawać piecykowi polecenia nie tylko z innego pomieszczenia, ale także spoza domu. Wyobraź sobie, że wracasz z pracy i chciałbyś nagrzać salon, zanim zasiądziesz do oglądania filmu. Dzięki modelom ecoTEC Plus jest to możliwe!

Vaillant ecoTec Plus - piece przyjazne planecie

Kotły gazowe oferowane przez firmę Vaillant wyróżniają się także ekologicznym podejściem. Wspomniana już wyżej funkcja sensoCOMFORT pozwala na inteligentne sterowanie ogrzewaniem w ciągu dnia. Automatycznie dopasowuje ona grzanie do aktualnych potrzeb domu, przyczyniając się do oszczędzania energii. Oprócz tego kotły Vaillant przystosowane są do podłączenia odnawialnych źródeł energii, takich jak m.in. rekuperacja czy fotowoltaika.

Na uwagę zasługuje także innowacyjna funkcja IoniDetect. Jej zadaniem jest automatyczne dostosowywanie pracy kotła do zmieniającej jakości i rodzaju gazu. Dzięki temu rozwiązaniu piecyk pracuje zawsze na optymalnych ustawieniach, co przyczynia się do mniejszego zużycia energii, a więc także oszczędności. Jest to również działanie przyjazne naszej planecie. Czyni to z kotłów Vaillant ecoTec Plus rozwiązanie idealnie dla osób dbających o ekologię.

Źródło: Materiały informacyjne firmy Vaillant

Porady na co dzień

zbudujmydom.pl
Nowoczesny portal budowlany
Portal zbudujmydom.pl tworzy zespół inżynierów budownictwa, którzy posiadają zarówno podstawy teoretyczne jak i duże doświadczenie praktyczne, zdobyte na budowach w całej Polsce. Część z naszych ekspertów stanowią czynni kierownicy budów, doświadczeni zarówno przy domach jednorodzinnych jak i przy dużych inwestycjach budowlanych. Staramy się w jasny i przejrzysty sposób omawiać cały proces budowlany od fundamentów aż po dach i ostatecznie wykończenie domu. Przedstawiamy również porady związane z kwestiami formalno-prawnymi, aby ułatwić poruszanie się we właściwych przepisach, co wcześniej czy później spotka każdego inwestora.
Korzystając ze strony, akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na zapisywanie cookies.