Budowa domu | Zbudujmydom.pl | Logo
Budowa domu | Zbudujmydom.pl | Logo
zbudujmydom.pl
Nowoczesny portal informacyjny
Artykuł sponsorowany

Kompleksowa ochrona Twojego domu

Źródło: Fibaro
Każdemu z nas zależy na ochronie tego, co dla niego najcenniejsze. Bez względu na to, czy znajdujemy się w domu, czy poza nim, nie jesteśmy w stanie samodzielnie zadbać o bezpieczeństwo naszych bliskich i naszego dobytku. Zapewnić im nieustanną ochronę o każdej porze dnia i nocy mogą jedynie inteligentne systemy alarmowe, które pozwalają na stałe monitorowanie tego, co dzieje się w pobliżu oraz na terenie naszej posesji. Smart rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa to prawdziwy przełom na rynku systemów alarmowych, który nareszcie pozwoli nam spać spokojnie.

Systemy alarmowe, które potrafią więcej niż myślisz

Inteligentne systemy alarmowe są w stanie zapewnić nam znacznie więcej niż zwykłe zabezpieczenia i urządzenia alarmowe dostępne na rynku. Zabezpieczenie domu jednym kliknięciem, błyskawiczne powiadomienia na telefon po wykryciu ruchu na terenie posesji, a wreszcie - możliwość znakomicie zintegrowanego systemu alarmowego z poszczególnymi urządzeniami znajdującymi się na terenie domu to tylko niektóre z możliwości oferowanych nam przez smart urządzenia z zakresu bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu w nich najnowocześniejszych technologii stały nadzór i błyskawiczne reagowanie na podejrzane bodźce będą możliwe w nieosiągalnej do tej pory skali.

Chcąc dowiedzieć się, na czym polega innowacyjność inteligentnych systemów alarmowych od Fibaro i co wyróżnia je spośród innych możliwości dostępnych na rynku, postanowiliśmy zadać kilka pytań producentom marki.

Zadbaj o bezpieczeństwo z systemami alarmowymi Fibaro

Smart produkty od Fibaro to innowacyjność i funkcjonalność najwyższej klasy, które umożliwiają stworzenie kompatybilnej sieci zabezpieczeń chroniącej nasz dom. Zewnętrzne czujniki ruchu i kamery, a wreszcie Intercom zapewnią naszej posiadłości odpowiednią ochronę. Możliwość zintegrowania poszczególnych urządzeń z systemem monitoringu pozwoli sprawować kontrolę nad naszą posesją nawet pod naszą nieobecność. Ewentualne wtargnięcie zostanie zasygnalizowane natychmiastowo za pomocą syreny alarmowej i dźwiękowej, co skutecznie odstraszy włamywaczy jeszcze przed przyjazdem ochrony. Dzięki uruchomieniu oświetlenia i dźwiękowego sygnału alarmowego nasz dom będzie widoczny i słyszalny z daleka.

Inteligentne systemy alarmowe: stała kontrola nad Twoim domem

Urządzenia Fibaro pozwalają na stworzenie znakomicie zintegrowanych systemów alarmowych, dzięki którym będziemy mieć nieustanną kontrolę nad swoim domem. Producenci zadbali o to, aby smart produkty Fibaro umożliwiały wdrożenie szeregu rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego z nas. Wystarczy zintegrować czujnik ruchu z systemem monitoringu, by czuwał nad posesją w dzień i w nocy. W przypadku wykrycia ruchu, błyskawicznie otrzymamy na telefon powiadomienie z nagraniem, na którym będziemy mogli sprawdzić, czy istnieje ewentualne zagrożenie. To jednak nie wszystko. Aplikacja Fibaro Home Center umożliwi nam zdalne uzbrajanie i rozbrajanie alarmu, a także zapewni stały dostęp do podglądu z kamer monitoringu. Chcemy zdalnie sprawdzić stan wszystkich czujników? Nic prostszego – z aplikacją Fibaro możemy to zrobić w każdym momencie. Wystarczy zerknąć na telefon, aby upewnić się, czy nasza rodzina i dobytek są odpowiednio zabezpieczone.

Odkryj magię wirtualnego klucza do domu

Rozwiązania z zakresu inteligentnych systemów alarmowych to nie tylko stała ochrona dobytku i podniesienie poziomu bezpieczeństwa naszych bliskich, lecz także szereg udogodnień, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i podniosą komfort życia wszystkich mieszkańców naszego domu. Umówiliśmy się ze znajomymi, ale nie zdążymy dotrzeć przed nimi? Zaczął padać deszcz, a nasze dziecko znowu zapomniało zabrać ze sobą kluczy? A może kurier stoi pod drzwiami z ważną przesyłką, podczas gdy nie ma nas w domu? Smart system Fibaro umożliwia nam dogodne rozwiązanie – wystarczy udostępnić zaufanym osobom wirtualny klucz do naszego domu, aby mogły wejść do środka. Dzięki Intercomowi nikt nie będzie czekał na nas pod drzwiami, a paczka znajdzie się w bezpiecznym miejscu.

A podczas Twojej nieobecności...

Wyjeżdżamy na wakacje albo wyjazd służbowy? Z systemami alarmowymi Fibaro wszystko będziemy mieć pod kontrolą. Wystarczy uzbroić alarm i zamknąć drzwi wejściowe, a smart produkty strzegącego naszego domu wykonają za nas resztę. Dzięki wakacyjnej scenie system umożliwi nam symulowanie naszej obecności w domu, poprzez włączanie świateł oraz domowych sprzętów. Nasz sąsiad zgodził się doglądać posiadłości w czasie naszej nieobecności? W razie ewentualnego zagrożenia otrzyma powiadomienie na telefon i będzie mógł sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Chciałbyś poznać więcej zalet inteligentnych systemów alarmowych? Odwiedź stronę producenta FIbaro i przekonaj się, jak szerokie możliwości posiadają oferowane przez niego smart urządzenia!

Źródło: Materiały informacyjne firmy Fibaro

Porady na co dzień

zbudujmydom.pl
Nowoczesny portal budowlany
Portal zbudujmydom.pl tworzy zespół inżynierów budownictwa, którzy posiadają zarówno podstawy teoretyczne jak i duże doświadczenie praktyczne, zdobyte na budowach w całej Polsce. Część z naszych ekspertów stanowią czynni kierownicy budów, doświadczeni zarówno przy domach jednorodzinnych jak i przy dużych inwestycjach budowlanych. Staramy się w jasny i przejrzysty sposób omawiać cały proces budowlany od fundamentów aż po dach i ostatecznie wykończenie domu. Przedstawiamy również porady związane z kwestiami formalno-prawnymi, aby ułatwić poruszanie się we właściwych przepisach, co wcześniej czy później spotka każdego inwestora.
Korzystając ze strony, akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na zapisywanie cookies.